• новини на головній
  • Мета і завдання моніторингу виконання статті 19 Конвенції про права осіб з інвалідністю

Мета і завдання моніторингу виконання статті 19 Конвенції про права осіб з інвалідністю

Розпочалася польова фаза національного моніторингу виконання статті 19 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, який ВГО «Коаліція» проводить за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Метою моніторингу є вивчення рівня виконання зобов’язань держави щодо дотримання права на самостійний спосіб життя і включення до місцевих спільнот повнолітніх українців з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень на виконання статті 19 Конвенції. 

Завдання моніторингу:

  1. Створення опитувальника для дистанційного опитування законних представників цільової групи – повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень. 
  2. Відбір респондентів – законних представників осіб з числа цільової групи. 
  3. Польова фаза – збір даних шляхом дистанційного опитування респондентів.
  4. Аналіз зібраних даних та оцінка потреб щодо забезпечення права осіб з числа цільової групи на самостійний спосіб життя та включення до місцевих спільнот.

Національний моніторинг – це інструмент, передбачений Конвенцією для контролю за її виконанням, до якого держава залучає громадянське суспільство, зокрема осіб з інвалідністю й організації, що їх представляють.

ВГО «Коаліція» проводить моніторинг за підтримки Міністерства соціальної політики України в рамках проєкту «Національний моніторинг дотримання права повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень на включення до місцевих спільнот та протидія їх сегрегації у відповідності до статті 19 Конвенції про права осіб з інвалідністю».

#ЗаПідтримкиФСЗІ #національниймоніторинг #правалюдейзінвалідністю #19статтяКонвенціїООН #інтелектуальніпорушення #включеннядомісцевихспільнот #протидіясегрегації

Запитуйте - відповідаємо

Отримайте відповідь на своє запитання
– юристові,
– соціальному працівникові,
– досвідченій мамі.

Відповідь буде надана за проєктом ВГО “Коаліція” “Індивідуальна допомога опікунам, піклувальникам, законним представникам у відстоюванні порушених прав недієздатних і непрацездатних українців”, що впроваджується в рамках проєкту БО “Мережа 100 відсотків життя Рівне” “Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні” за фінансової підтримки Європейського Союзу.