• новини на головній
  • Опитування законних представників осіб з інтелектуальними порушеннями про стан виконання статті 19 Конвенції про права осіб з інвалідністю

Опитування законних представників осіб з інтелектуальними порушеннями про стан виконання статті 19 Конвенції про права осіб з інвалідністю

Друзі! Ми вже повідомляли, що ВГО «Коаліція» здійснює національний моніторинг дотримання права повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень на включення до місцевих спільнот та протидії їх сегрегації відповідно до статті 19 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Сьогодні ми оголошуємо про початок опитування законних представників осіб з інтелектуальними порушеннями щодо забезпечення їх права на включення до місцевих спільнот.

Звертаємось із закликом  до законних представників повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок ІП взяти участь в опитуванні!

Питання для учасників опитування охоплюють такі теми: якою мірою люди з інтелектуальними порушеннями можуть впливати на вибір місця проживання і на включення до громади, чи створені умови для усіх осіб з ІП реалізувати це право, які перспективи створення в Україні системи участі повнолітніх осіб з ІП у прийнятті рішень про самостійне проживання і включення до місцевої спільноти.

Участь в опитуванні – ще один крок для того, щоб потурбуватися про майбутнє дорослих сина чи доньки з ІП. Кожна мати і кожен батько запитує себе: де, з ким і як житиме в майбутньому їх доросла дитина з інвалідністю.

Ось уже 16 років ми добиваємось запровадження послуги підтриманого проживання для повнолітніх осіб з інтелектуальними порушеннями.

Аби наш голос прозвучав сильніше і спонукав владу виконати свої зобов’язання, дуже важлива активна участь в опитуванні законних представників осіб з ІП з усієї України.

Щоб заповнити опитувальник ДЛЯ СІМЕЙ, у складі яких є повнолітня особа з інтелектуальними порушеннями, перейдіть за посиланням: http://surl.li/hxah

 

Опитування проводиться в рамках проєкту «Національний моніторинг дотримання права повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень на включення до місцевих спільнот та протидія їх сегрегації у відповідності до статті 19 Конвенції про права осіб з інвалідністю» за підтримки Міністерства соціальної політики України.

 

#ЗаПідтримкиФСЗІ #національниймоніторинг #правалюдейзінвалідністю #19статтяКонвенціїООН #інтелектуальніпорушення #включеннядомісцевихспільнот #протидіясегрегації

Запитуйте - відповідаємо

Отримайте відповідь на своє запитання
– юристові,
– соціальному працівникові,
– досвідченій мамі.

Відповідь буде надана за проєктом ВГО “Коаліція” “Індивідуальна допомога опікунам, піклувальникам, законним представникам у відстоюванні порушених прав недієздатних і непрацездатних українців”, що впроваджується в рамках проєкту БО “Мережа 100 відсотків життя Рівне” “Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні” за фінансової підтримки Європейського Союзу.